Termal Barkod Etiketi

Termal Barkod Etiketi

Barkod, bir ürünün fiyatını kayıtlı olan bir sistemin üzerinden takip etmeyi hedefleyen bir sistemdir. Barkod etiketi ise, dijital ortamda ürünlerin bilgilerini kolayca görmemizi sağlayan bir etiket çeşitidir. Bu etiketlere rulo etiket adı verilir ve barkod yazıcılar için üretilir. Özel kesimli bir etikettir. Rulo barkod etiketler, kaplamalı, eko-termal, lamine termal kağıt gibi kağıt bazlı veya mat pp, opak pp, silvermat gibi plastik bazlı olabilir.

Sektörünüz ve ürününüz ne olursa olsun, müşterilerin dikkatini çeken ilk şey etikettir. Ürün raf ömrü boyunca markanızı ve firmanızı en iyi temsil eden kalite etiketini kullanmak çok önemlidir. Bu amaçla, etiket hammaddeleri, yapışkan türleri ve baskı kalitesi kritik önem taşır.

 

Ürün, ambalaj ve teşhir koşullarına göre kağıt veya plastik etiket hammaddelerinden birini seçmeliyiz. Etiketin raf ömrü boyunca en iyi yapışmaya sahip olduğundan emin olmak ve istenmeyen durumların oluşmasını önlemek için etikete yapıştırılacak alt tabakaya ve çevresel koşullara uyacak uygun yapıştırıcı türünü seçin. Sipariş miktarına ve etiket fonksiyonuna göre size en uygun rölyef baskı, ofset baskı, dijital baskı ve fleksografik baskı seçeneklerini belirleyerek, kaliteli baskı ve parlak renkli rulolar ile etiketler üreteceğiz.

 

Bu etiketleri istediğiniz ebat ve miktarda rulo halinde temin edebilirsiniz. Gerekirse etiket üzerinde bronzlaşma, selefon, vernik gibi diğer uygulamalar daha güzel ve göz alıcı görünmesini sağlayacaktır. Sizlerle tanışmaktan, istediğiniz ölçü ve miktarda ürünleriniz için rulo etiket ve baskı seçenekleri sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

 

* Lütfen size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
İsim Soyisim:
E-posta Adresiniz:
Şirketinizin Adı:
Web Site Adresiniz:
Şehir:
Notunuz: