Hakkımızda

Artı Basım'a Hoş Geldiniz

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, işin büyüklüğüne küçüklüğüne bakılmaksızın, uygun fiyat politikası, güler yüzlü, gerektiğinde 7/24 hizmet vererek prova baskı yapan, işini seven, ikili ilişkilere önem veren tecrübeli takım arkadaşlarımızla, firma bilgilerinin gizliliği ve güvenliğini gözeterek hizmet vermekteyiz.

Bunun için; Yeni kurulacak firmaları, matbaacısından memnun olmayan firma sahiplerini ve firmasının faturasının dipnotunda ARTI BASIM bulunmayan tüm iş sahiplerini en iyi hizmeti vermek için ARTI BASIM‘a bekleriz.

Müşteriler Ne Dedi ?

Biz Kimiz ?

Modern çağa uyum sağlayan, yenilikçi, fark yaratan ürün ve hizmetlerle faaliyet gösteren firmamız gün geçtikçe büyüme ve daha çok kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir.
Dürüstlükten, tarafsızlıktan ve adalet ilkelerinden şaşmayan, müşteri memnuniyeti ön planda tutan, hızlı, güvenilir ve güncel mevzuata uygun olarak, 7/24 hizmetlerini sunmaktadır.
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için kalite belgelerimizi sürekli yeniliyoruz. Yeni teknolojilere ayak uydurabilmek için sürekli araştırmalar yapıyor ve bunları hayata geçiriyoruz.
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Çalıştığımız her firmada ürünlerimizin kontrollerini sağlıyoruz.

Özelliklerimiz

MEMNUNİYET
100%
KALİTELİ
100%
HIZLI
100%
ORJİNAL
100%

Mutlu Müşteriler

İşlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bize ulaşın.