Baskısız Rulo Etiket

Baskısız Rulo Etiket

Baskısız etiketlerdir. Gerektiği gibi yazdırmak için etiket yazıcıları ve barkod yazıcıları kullanabilirsiniz. İstenilen ebatta etiket yapmak için baskısız etiketler kullanılabilir ve ürün fonksiyonları etiketlerin kullanıldığı alana göre seçilmelidir.

Baskısız (boş) etiketler, kağıt bazlı (yırtılmaya karşı dayanıklı) ve plastik (yırtılmaya dayanıklı) etiketleri içerir. Bir kağıt (yırtma) etiket örneği alırsak; kaplamalı ve termal etiketler bu türdeki yaygın etiket türleridir. Plastik (yırtılmaz) etiketler arasında PP ve PE opak ve Silvermat etiket türleri daha öne çıkmaktadır.

İlk paragrafta da bahsettiğimiz gibi baskısız (boş) etiketlerde tüm müşteri gereksinimlerini karşılayabilecek çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. Baskısız (boş) etiketlerde etiket türü, kullanılacak alan, yapışkan türü ve etiketin dayanıklılığı gibi verdiğiniz bilgilere bağlıdır. Bu nedenle, baskısız (boş) etiketler satın alırken bu bilgilere özellikle dikkat etmelisiniz. İhtiyaçlarınızı doğru bir şekilde iletmek, size en doğru ve güvenilir hizmetleri sunmaya büyük katkı sağlayacaktır.

* Lütfen size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
İsim Soyisim:
E-posta Adresiniz:
Şirketinizin Adı:
Web Site Adresiniz:
Şehir:
Notunuz: