Harman (Snap)

Harman (Snap) Fiyatları

Harman (Snap)

8 Nüshaya kadar sürekli form, cilt, zarf ve snap işlerinin seri ve hızlı bir şekilde harman, numara ve kesim işlerinin yapılması sağlanmaktadır.

 

İşin tek bir yaprağa basılarak çalıştırılması ve son kullanıcıya ulaştırılması sürecinde bir dizi teknik işlem gerçekleşir. İş tipimize göre baskıyı tamamlama çalışmasında; bazen sadece kesilmesi, bazen kesilmesi, katlanması ve birleştirilmesi, bazen daha karmaşık baskı sonrası üretim aşamalarına ihtiyaç duyulmaktadır. Örneğin, basılı bir posterde boyuta göre kesme ve paketleme işlemi yeterlidir ve kesintisiz bir broşürü kesmenin yanı sıra katlama da gereklidir. Önceden basılmış kitapların basımında katlama, kesme, bitirme ve kapak takma işlemleri uygulanır. Bu ve benzeri baskı sonrası işlemlerden daha fazlasını listeleyebilirsiniz (sırt dikişi, dikişler, spiraller, yapıştırma, sert kapaklar, ciltleme, gömlekler vb.).

 

Kağıt kesiciler, katlama kırıcılar ve katlama makineleri, sıralı kağıt işleme için karıştırma makineleri, kapak kapatma için otomatik kapama makineleri, paketleme için paketleme makineleri gibi birçok işlevi olan birçok makine vardır. Burada kontrol edeceğimiz ve odaklanacağımız makine türü hibrit bir makinedir. Bu arada, bunu unutmamalıyız. Karıştırma işlemi manuel olarak da gerçekleştirilebilir.

 

Ancak çok fazla zaman israf edilmesine rağmen baskı fabrikasında kafa karışıklığına ve karmaşıklığa, kağıda parmak dokunuşundan kaynaklanan lekelere, kağıt kırışıklıklarına ve kalite bozulmasına neden olacaktır. Bu nedenle harmanlama işleminde makineleşme gerekli hale gelmiş, bu nedenle pek çok tipte harman üretilmiştir.

* Lütfen size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
İsim Soyisim:
E-posta Adresiniz:
Şirketinizin Adı:
Web Site Adresiniz:
Şehir:
Notunuz: