Sürekli Form

Sürekli Form Fiyatları

Sürekli Form

Fatura, sevk irsaliyesi, gider pusulası, Ambar tesellüm, müstahsil makbuzu, maaş bordrosu, taşıma irsaliyesi, Döviz alım/satım belgesi...

 

Sürekli fiş kağıdı, en sık kullanılan belgeler (irsaliyeler, faturalar, makbuzlar gibi) için en doğru yazdırma yöntemini sağlar. Sürekli formlar genellikle muhasebe bölümünde bulunur. Sürekli kağıt, nokta vuruşlu bir yazıcı kullanılarak bir bilgisayardan elde edilen sonuçları yazdırmak ve yazdırmak için kullanılır. Makbuzlar ve faturalar gibi zikzak bir yapıya sahiptirler. Bağlantılı ve katlanmış sayfalar şeklinde gelirler, böylece bunları kopya ve orijinal olarak yazdırabilir, şirketinizde ve müşterilerinizde fatura bilgilerine ait belgelere sahip olabilirsiniz.

 

Artı Basım'da bir çok beden farklılığını ve birbirini izleyen form türleri arasındaki kopyalama seçeneklerini kolayca kontrol edebilirsiniz. Sürekli proforma fatura kağıdının diğer bir işlevi de logolu veya logolu faturalar ve farklı boyut ve kopyalar sağlayabilmenizdir. Logo baskısı ile kesintisiz formunuz, firmanız için güvenilirliği ve marka bilinirliğini artıracaktır. Logo baskısı ile kesintisiz kağıt kullanmak istiyorsanız özel üretim gereklidir.

* Lütfen size ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu eksiksiz doldurunuz.
İsim Soyisim:
E-posta Adresiniz:
Şirketinizin Adı:
Web Site Adresiniz:
Şehir:
Notunuz: